Vestavěné skříně

Specializujeme se na výrobu vestavěných skříní a nábytku. Skříně na míru dodáváme do bytů, rodinných domů, do kanceláří a dalších interierů. Stačí poslat základní rozměry skříně a její vnitřní členění a spočítáme Vám cenovou nabídku včetně montáže a dopravy, vestavěné skříně vždy zaměřujeme na místě.

Vestavěné skříně jsou běžnou součástí dnešních domácností. Jako uživatel jistě oceníte jejich praktičnost, variabilitu provedení a moderní vzhled. Vestavěné šatní skříně si můžete sami přizpůsobit na míru Vašim potřebám. Můžete využít také možnosti vytvořit si vlastní návrh vestavěné skříně a my Vám obratem zašleme kalkulaci.

Můžeme Vám nabídnout vestavěné skříně a nábytek na míru od zavedené firmy v kvalitním provedení a za rozumnou cenu, včetně záručního i pozáručního servisu.

Pokud máte zájem o ekonomickou řadu vestavěných skříní, doporučujeme Vám stáhnout si níže uvedený katalog, kde najdete vestavěné skříně s hliníkovými profily (máme je vystavené na prodejně) tl. boků a půdy je 25mm už s ABS hranami tl. 2mm, rozměr lze samozřejmě upravit, výběr je z 30 barev, je možné použít i jejich kombinace (bez příplatku), skříně se dodávají v demontu a jsou předvrtány pro samostanou montáž.

 

Vestavěné skrine-ekonomy

Více ve fotogalerii ...

 

 

Ke kuchyňské lince na míru

LED osvětlení ZDARMA :)

+ sleva na celou kuchyň 3.000,- do 30.4.2018

*****************************

Při koupi kuchyně a spotřebičů Concept, dostanete rok záruky od nás zdarma na spotřebiče

******************************

Akce na postele

a 1 +1 matrace a rošty