Sektorový nábytek EXCEL

 

Nábytek EXCEL

 

EXCEL je univerzální nábytek, kterým si snadno vybavíte váš byt. obývák, ložnici, dětský pokoj, hala, předsíň, pracovna, kancelář – žádný problém. Najdete zde vše, co budete pro váš byt potřebovat: skříně, regály, vitríny, stoly, komody, poličky, atd.

 

Nebojte se zahrát si na designéra.

 

EXCEL

je rozsáhlá sektorová řada, která svou variabilností, funkčností a cenou uspokojí každého zákazníka. Najdete zde vše, co potřebujete.

Excel je vhodný k vybavení předsíní, hal, obývacích pokojů, domácích pracoven, ložnicí, dětských  a studentských pokojů, kanceláří a vůbec veškerých prostor.

Základní řadu lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků.

Na nábytek Excel poskytuje výrobce záruku 36 měsíců.

Nábytek se vyrábí v následujících variantách, které se liší provedením čelních ploch :

  • LAMINO - laminovaná dřevotříska o síle 18 mm olepená ABS hranou o síle 2 mm
  • PROLIS - frézovaná MDF deska o síle 18 mm jednostranně potažená fólií
  • THERMOPAL - dřevotřísková deska o síle 18 mm s odolným lesklým povrchem olepená ABS hranou o síle 1 mm
  • LAK - frézovaná MDF deska o síle 18 mm jednostranně lakovaná polyuretanovým lakem

Korpusy jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky. Hrany jsou olepeny 0,5 mm ABS hranou.Půdy skříněk TX - TF jsou naložené a jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky, přední hrana půdy je olepena 2 mm ABS hranou. Půdy ostatních skříněk jsou vloženy mezi boky a jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0,5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobena ze 4 mm MDF desky. Barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kovovými kuličkovými plnovýsuvy. Skříňky jsou opatřeny rektifikačními nožkami výšky 2 cm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny prvky jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Dvířka jsou osazena kvalitními závěsy. Jsou standardně dodávána se svislou kresbou let a čela zásuvek s vodorovnou kresbou. Úchytky jsou na dvířkách navrtány svisle, vždy na střed výšky. Zafrézované úchytky jsou usazeny vodorovně na střed šířky dvířek a čel. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové písty.

Rámy skel jsou standardně osazeny čirým sklem, ostatní skla  za příplatek. Za příplatek je dále možné zasadit sklo do ALU rámu. Pozor - do rámu není možné použít zafrézovanou úchytku.

Pracovní desky konf.stolků jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Více fotografií najdete ve fotogalerii.

EXCEL ke stažení ...

Cenu jednotlivých prvků si můžete poptat emailem, nebo Vám bude sdělena telefonicky na tel. 517 334 298 nebo 777 102 710.

Sektorový nábytek EXCEL


 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Ke kuchyňské lince na míru

LED osvětlení ZDARMA :)

*****************************

Akční sety masivních postelí s matracemi a rošty

******************************

 Vestavěné skříně na míru

****************************

v soobotu 18.8. bude prodejna zavřena