Materiály

PROVEDENÍ kuchyně FÓLIE

Fóliované kuchyně jsou velmi oblíbené nejen díky jejich příznivé ceně, ale také díky jejich užitným vlastnostem. Nespornými výhodami při koupi fóliované kuchyně je snadná udržovatelnost, teplotní a vlhkostní odolnost, světlostálost a dlouhá životnost. Zákazníci oceňují na fóliích možnost rozmanitého plošného tvarování předních ploch, velkou barevnou paletu a imitaci dřevin téměř nerozpoznatelných od přírodního dřeva.

Základ fóliovaných kuchyňských dvířek tvoří polotvrdá dřevovláknitá deska (MDF), která může být dle přání na ploše i po obvodu tvarově frézovaná. Na tuto desku je působením tlaku a teploty zalisována dekorativní termoplastická PVC fólie.

 

PROVEDENÍ kuchyně LAMINO

Odolný materiál s minimálními nároky na údržbu a vysokou životností. Lamino je nejpoužívanější materiál pro kuchyňská dvířka. Vychází vstříc všem, kdo na kuchyni hodlají vynaložit pouze omezený rozpočet, především však začínajícím párům.

Další výhodou kuchyně z lamina je množství dezénů, mezi nimiž jsou i vzory velmi blízké přírodnímu dřevu, omyvatelnost a tvarová stálost.

Lamino s ABS - toto řešení skýtá nepřeberné množství barevných kombinací hran a LTD desek, což umožňuje přizpůsobit barvu kuchyňské linky téměř každému interiéru.

Laminovaná kuchyňská dvířka se vyrábí z dřevotřískové desky, na kterou je zalisován vzorovaný impregnovaný papír. Korpusy jsou olepeny ABS hranou 0,5mm, dvířka se olepují 2 mm silnou ABS hranou. ABS hrana může mít stejný dezén jako plocha dvířka, nebo lze použít kontrastu. Efektním řešením, jak ukončit hrany dvířek, je použití hliníkové lišty.

 

PROVEDENÍ kuchyně LAK

Lakované kuchyně se řadí k nejluxusnějšímu provedení a jsou stále více žádané. Designovou záležitostí je vysoký lesk povrchu dvířek, celá kuchyně působí exkluzivněji. Výhodami lakované kuchyně je neomezený výběr barev, moderní vzhled, snadnou čistitelnost, možnost oprav či oživení lesku laku, povrch je kvalitní a tvrdý. Laky jsou odolné vůči vlhkosti a poškození a hlavně šetrné k životnímu prostředí a hygienicky nezávadné.

Lakovaná kuchyňská dvířka se vyrábí z polotvrdé dřevovláknité desky (MDF), na kterou je nanášeno několik vrstev polyuretanového nebo epoxidového pigmentového laku dokončeného na vysoký lesk nebo mat. Lakovaná kuchyně však nemusí být jen minimalistická záležitost hladkých ploch. Kuchyňská dvířka mohou být dle typu kuchyně hladká, profrézovaná nebo profilovaná.

Barvy jsou jedním z hlavních kritérií výběru nové kuchyně. Barevnou lakovanou kuchyní vytvoříte příjemnou atmosféru celého interiéru a můžete ho jednoduše sladit na stejnou notu. Téměř neomezenou škálu barev nabízíme dle vzorníku RAL a NCS. Jednotlivé barvy můžete kombinovat navzájem, nebo s jinými materiály jako je dýha, sklo či kovy. Nestárnoucí klasikou, s kterou nikdy nešlápnete vedle, je bílá lakovaná kuchyně, kterou můžete obměňovat různobarevnými doplňky. Top trendy barvami lakovaných kuchyní jsou temnější fialové, růžové, červené, zelené odstíny, které přechází až do šedé nebo černé. Jemné pastelové barvy limetkové, žluté nebo oranžové si stále drží své místo na žebříčku oblíbenosti.

Ke kuchyňské lince na míru

LED osvětlení ZDARMA :)

*****************************

Akční sety masivních postelí s matracemi a rošty

******************************

 Vestavěné skříně na míru

****************************

v soobotu 18.8. bude prodejna zavřena