Doplňky ke kuchyňským linkám

Dřezy

Rozmanitost sortimentu poskytuje spotřebitelům velké možnosti ve výběru vlastního dřezu. Náš zákazník si může vybrat dřezy jednodílné, dřezy v kombinaci s velkou a poloviční nádobou, dvoudřezy, čtvercové, obdelníkové nebo kruhové dřezy a v neposlední řadě moderně řešené dřezy rohové. Dřezy jsou dodávány s kompletním příslušenstvím včetně sifónu s přípojkou na myčku (pračku).

Doporučujeme granitové dřezy, které mají tyto výhody:

Lepší granit než nerez

Granit se velice snadno udržuje a narozdíl od nerezu ho není třeba leštit. Dřez je odolný vysokým teplotám do 280°C a můžeme na něj odkládat bez obav horké hrnce, aniž by se poškodil povrch.


Výhody granitového dřezu

Největší předností kameninového dřezu je jeho odolnost. Ta je dosažena optimální povrchovou úpravou - materiál má homogenní strukturu v celém řezu a je plně probarvený, proto nebledne a i při častém používání si zachovává stejný vzhled. Ve srovnání s jinými materiály, např. keramikou či smaltem, je granit odolnější vůči poškrábání a vrypu. Masivní struktura je mechanicky odolná nárazům - ani pád dvoukilového hrnce z metrové výšky dřez nepoškodí.
Granitové dřezy jsou nenasákavé a mají zvýšenou odolnost proti poškození agresivními složkami (např. čistícími prostředky). Jsou hygienické a dlouhodobě odolávají působení barvících látek jako např. čaj, káva, víno, červená řepa apod. Do materiálu bývají zapuštěny drobné ionty stříbra, které zamezují vzniku bakterií.

Neomezený výběr barev

Dřezy jsou nabízeny v široké škále barevných odstínů a rozmanitých tvarů. Granitové dřezy bývají větší a hlavně hlubší, než nerezové dřezy. Hloubka se pohybuje zpravidla kolem 20 cm, zatím co nerezové dřezy jsou nejčastěji hluboké pouze kolem 15 cm. K barevnosti dřezů bývají sladěny i vodovodní baterie, které jsou ovšem barvou pouze stříkány a jsou tak náchylné na poškrábání.
Dřezy mívají obvykle prodlouženou záruku na materiál na 5 až 10 let.

 

Osvětlení

Osvětlení se stává důležitou součástí moderního nábytku a je významným estetickým prvkem, který dotváří celkový vzhled Vaší sestavy. Vhodným výběrem světla podtrhnete ráz Vašeho nábytku a dotvoříte celkovou atmosféru v místnosti.

LED pásky

LED pásky jsou velmi moderní záležitostí v osvětlení kuchyňských linek. Nezabírají téměř žádný prostor, velice jednoduše se instalují a dají se snadno zkrátit či opět spojit. Mezi další výhody tohoto LED osvětlení patří minimální spotřeba energie oproti žárovkám i zářivkám, dlouhá životnost, okamžité rozsvícení na plný výkon a možnost použítí stmívače pro zvolení intenzity světla. Možností, jak využít moderní technologii LED pásků a jejich barevné škály je nespočetně mnoho. Kvalitní značkové LED pásky od renomovaných výrobců Vám budou dlouhodobě dobře nejen sloužit, ale navíc ty vhodně navržené, pozvednou estetickou úroveň Vaší kuchyně o pár tříd výš. Z důvodu odvodu tepla je nutné je instalovat do ALU lišt a použít kvalitní trafo, které se nebude zahřívat.

 

Multifunkční sloupy

Multifunkční sloup se stává neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně a je významným estetickým prvkem, který dotváří celkový vzhled celé sestavy. Ke sloupu dodáváme množství příslušenství, které vám umožní dokonalé využití možností sloupu.

 

Reling

Kuchyňské doplňky se stávají neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně. Reling ve Vaší kuchyni nejen usnadňuje práci, ale je také významným estetickým prvkem, který dotváří celkový vzhled celé kuchyně. Množství závěsných doplňků a poliček Vám umožňuje mít ihned po ruce to nejpotřebnější.

 

Odpadkové koše

Vestavný odpadkový koš je součástí moderní kuchyně. Dodáváme koše v různé velikosti a provedení, je jen na Vás jaký si vyberete. Samozřejmostí jsou i koše na tříděný odpad.

 
 
 

Ke kuchyňské lince na míru

LED osvětlení ZDARMA :)

*****************************

Akční sety masivních postelí s matracemi a rošty

******************************

 Vestavěné skříně na míru

****************************

v soobotu 18.8. bude prodejna zavřena